7 Haziran 2015 Pazar

Hayır onlar portakal değil, benim ayakkabılarım


Konu ne olursa olsun her şeyin stabil ilerlemesinden sıkıldıysanız, tutkudan uzak kalmayın, hayatınıza renk katın. Bu amaçla tüm uyumu bozmak gerekebilir ama bazen en güzel sonuçlar tekdüzelikten uzak, bozulan uyumdan ortaya çıkar. Planlar bozulabilir, tüm düzen yıkılabilir hatta ayakkabı ayağınızı acıtabilir ama hayatınıza kattığınız renk her şeye değerdir.

Rengarenk stilettoları sanki normal bir kıyafetin tarzını ve tavrını bambaşka bir yere taşıyan sihirli değnek gibi hayal ederim. Renkleriyle birlikte biraz daha güven ve canlılık katarlar ve tam da bu yüzden her daim mutluluk sebebidirler.


Pantolon: H&M
Askılı bluz: Zara
Çanta: Tory Burch
Ayakkabı: Jabotter
Ceket: Terkos Pasajı
Kolye: Yargıcı Accessories

Duvarlarda 65-75 dönemi Mimar Sinan öğrencilerine ait arşivden bulunan, koridorlarda, ortasında soba bulunan dersliklerde, beraber gittikleri gezilerde ve Mimar Sinan Fındıklı Bahçesinde çekilmiş fotoğrafların sergisi yer alıyordu. 

Mimar Sinan'ın lokalinde yemek yerken upuzun bir masa ve neşeli sahipleri dikkatimi çekmişti. Sergiyle beraber öğrendim ki 3 Haziran mezunların buluşma günüydü ve o masadakiler fotoğraflarda bulunan 65-75 döneminin üniversite öğrencileriydi. Beraber kahkaha atıyor, anılarını, gündemi ve geleceği konuşuyorlardı. Onlara uzun uzun baktıktan sonra kendi arkadaşlarımı düşündüm, geride bıraktıklarımızı, anılarımızı,  gelecekte nasıl olacağımızı. Sonra da hepsi için teşekkür ettim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder