30 Eylül 2014 Salı

Monaco Prensesi Grace

Havadan dolayı planlarımız iptal olduğundan, arkadaşlarımla kendimize Grace Kelly’li yağmurlu bir akşam programı yaptık. Filmi izlemeye ön yargıyla gitmiş olsak da üçümüzde özellikle Nicole Kidman’ın oyunculuğunu, takıları ve dönemsel kıyafetleri çok beğendik.
Ne kadar farklı yerlerde başka kültürlerde yaşasak da herkes kendi hayaline sahiptir. Her gün yeni umutlarla uyanıp, her akşam hayallerle uyuruz. Bazen başkalarının bizim hayallerimizi gerçekleştirdiğini izleriz. Ama onlara sadece uzaktan baktığımız için ne hissettiklerini hiç düşünmeyiz. Onlar birçok kişiye göre sadece 'şanslıdır'. Monako Prensesi Grace Kelly'de yıllar geçse de birçok kişinin imrenerek baktığı biri oldu.

"Hayatımı masal gibi yaşadığım sadece bir masaldır." Grace Kelly 

Filmi izledikten sonra isteklerimizin bize çok uzak olması mı yoksa tüm imkanlar uygunken hayallerinize belli sebeplerden dolayı yakın olduğunuz kadar uzak kalmak mı daha zor diye düşünüp durdum. Cevabı bilmiyorum ama Monako Prensesi Grace'de bir kadının kendi hayallerinden nasıl vazgeçip, olması gereken kişi olduğunu izliyoruz.


Grace Kelly'nin asil ve masum duruşundan etkilenmemek mümkün değil.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder