16 Ağustos 2014 Cumartesi

Latte

Türkiye'deki İlk Kadın Genel Yayın Yönetmeni olan Nurcan Akad, Türkiye'nin ilk tablet gazetesi olan Zete'yi çıkarttı. Nurcan Akad ile ilk tanışmam 2010 yılında Nurcan Hanım'ın medya dersimize konuk olması ile gerçekleşmişti.Zete'nin çıkış noktalarından biri Zete okuyucusuna içinde kısıtlı zamanında gerekli bilgileri sunması, her sabah 'Bugün bilmeniz gereken her şey' başlığı ile sunulmaktadır. Günün önemli haberleri bol fotoğraf ve videolar ile yayınlanıyor.

Zete'nin farklı özelliklerinden biri de formatı. Alışılmış gazete ve internet sitelerinden farklı bir düzenle yayınlanıyor. Manşet yok. Önemli haberler okuyucuya sunuluyor, en önemlisini belirlemek kişiye kalmış.

Zete'nin içinde Türkiye, Dünya, Ekonomi, Spor, Yaşam, Kültür&Sanat, Vesaire gibi bölümler yer alıyor. Ayrıca bir de Dergiler bölümü var. Dergiler Bölümü'nde yer alan Latte Dergisi Stil Editörü olarak size Zete ve Latte'yi tanıtmaktan mutluluk duyarım :)


Latte'de erkek bölümümüz de yer almaktadır. Her ay erkekler, stilleri, ilham kaynakları ile ilgili bir bölüm moda ile ilgilnenen erkekler için ilgi çekici olacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder