4 Mart 2012 Pazar

Lana Del ReyBu aralar en sevdiğim şarkılardan biri olan Born to die şarkısı ile tanıyıp sevdiğimiz Lana Del Rey'in gerçek adı Elizabeth Grant. Doğum günümüz aynı gün olduğu için ayrı bir sempatim mi oldu bilmiyorum ama hem sesi ve şarkısı ayrı bir huzur veriyor gibi hem de oldukça hoş.


25 yaşındaki Lana Del Rey buhulu sesi, kabarık saçları, kocaman dudakları ve sivri hatlarıyla dikkat çekici gözüküyor. Sadece aynı zamanda albüm adı olan Born to die şarkısı değil, diğer şarkıları da mükemmel. Zaten bu ses tonuna sahipken şarkılarının kötü olması imkanı pek yok bence.

Lana Del Rey'in ünlü olmadan önceki fotoğrafı olduğu söyleniyor. Sanki türk filmlerinden çıkıp gelmiş gibi, her haliyle oldukça güzel.
Lana Del Rey'in günlük fotoğraflarına bakınca abartılı bir stili olmadığı dikkat çekiyor. Beyaz elbisesi, çantası, babetleri, ojesi ve  saçları herşeyiyle çok uyumlu gözüküyor. Seçtiğim fotoğraflarda pek belli olmuyor ama babetlerini ve babetlerinin arkasındaki altın rengi zincir detayını çok beğendim.

1 yorum:

  1. bu kadını dinlediğimde içimdeki bir parça onla buluşuyor ve bütünleşiyor.

    YanıtlaSil