16 Ocak 2011 Pazar

Hermes Birkin Bags


Hermes Birkin çantaların çok benzerlerini birçok mağazada görebilirsiniz. Herzaman çok beğenmişimdir Birkin tarzındaki çantaları, Sex and the City izlerkende bu beğenim tavan yaptı ve Hermes Birkin postu yazmaya karar verdim. Birkin Çantaların birçok boyu ve rengi bulunuyor, Grace Kelly'de görüldüğünden Kelly's Bag olarak da geçiyor. Victoria Beckham'da Hermes Birkin Çantaların en büyük takipcilerinden biri.Mavi Birkin, krem rengi ayakkabı ve beyaz kırmzı elbise kombinasyonu oldukça güzel gözüküyor.


Grace Kelly
Birkin Çantaların fiyatları da oldukça yüksek olmasına rağmen çantalar için aylarca bekleme sıraları oluşuyor.Olivia Palermo siyah Hermes çantasıyla herzaman ki gibi muhteşem gözüküyor.


Sex and the City'de Samantha Jones çok beğendiği kırmızı bir Birkin Çantayı almak için 5 yıllık bekleme süresi olduğunu öğrenince müşterisi Lucy Liu'nun istediği yalanını söyler ve bu şekilde bekleme süresini beklemesi gerekmez.


Miroslava Duma - Crocodile Birkin Bag


2 yorum:

  1. Gerçek manada çok pahalı bir çanta.Kapalıçarşıda imitasyonlarının fiyatları bile 900_1000 tl arasında satılıyor.
    Gerçi insan bunu koluna takınca kendini iyi hisseder ama benzerini alıp takmak daha mantıklı gibi.Ki o yüzden çoğu marka benzerlerini üretti.

    YanıtlaSil
  2. Cok begenıyorum bırkın modelını, marka takııntım yoktur ama bazı marka ve modellerın sadece gercegının guzel oldugunu dusunuyorum. Bıraz farklı ornekler olucak ama converse spor ayakkabılar ya da bırkın gıbı:)

    YanıtlaSil