2 Ocak 2011 Pazar

Mr.Big

ABD`de 1998-2004 yılları arasında toplam altı sezon ve 94 bölüm olarak yayınlanan Sex and the City birçok insan basit bir dizi olarak görsede birçok kadının kendi hayatlarından birşey bulduğu, Carrie Bradshaw'ın öğütleri, yaşadıklarını ve arkadaşlarının hayatları senelerce birçok kişi için yol gösterici oldu.



Dizide Aiden, Carrie'nin mutlu olduğu ve ilişkilerinde hiç sorun çıkmayan, düzgün bir ilişkisi olduğu, beklenen erkekti. Buna rağmen, birçok konuda sorun yaşadığı, birçok kere ayrılıp barıştığı ama büyük ve vazgeçilmezi olan Mr.Big'den vazgeçemiyordu ve olması gereken doğru ilişkiyi bulmasına rağmen tutkuyu yani Mr.Big'i seçmişti.


Carrie Bradshaw, Amerika'nın küçük bir kasabasında büyüyen ve hayalleri için New York'a taşınan ve istediklerini gerçekleştiren bir karakterdi. Herkesin hayattan beklentileri ve hedefleri vardır küçük bir kasabadan gelip çabalarıyla, New Yorklu başarılı bir kadın olması, arkadaşlarının başarı hikayeleri ve kadın erkek ilişkileri anlatılırken herkes kendi ilişkilerini, geleceğini belkide hayallerini düşünerek izledi.






Mr. Big'in Carrie'ye süpriz olarak yaptırdığı kıyafet dolabı eminim ki herkesi etkilemiştir.





Hiç yorum yok:

Yorum Gönder